ChemGate Sectioning Spring 1998

Last revised:
Last First Time
Abrahamsen Einar Povl Tuesday 4:00-6:00 PM
adler rachel Tuesday 4:00-6:00 PM
Ahmed Manzur Wednesday 4:00-6:00 PM
Ahn Young Friday 2:00-4:00 PM
Allen Aaron Wednesday 4:00-6:00 PM
Andarawis Nelly Tuesday 4:00-6:00 PM
Andreasen Alyson Wednesday 4:00-6:00 PM
Annicchiarico David Friday 2:00-4:00 PM
arima yuzo Thursday 2:00-4:00 PM
Augustin Rachel Monday 4:00-6:00 PM
Bagley William Friday 2:00-4:00 PM
Balasubramanian Karthik Friday 2:00-4:00 PM
balzano john Friday 2:00-4:00 PM
Bari Shampa Monday 4:00-6:00 PM
Barone Michelle Wednesday 4:00-6:00 PM
Baroud Catherine Wednesday 4:00-6:00 PM
Bathelmy Marie Wednesday 4:00-6:00 PM
Bendezu Susana Tuesday 4:00-6:00 PM
benson mark Wednesday 4:00-6:00 PM
Berseth John Friday 2:00-4:00 PM
Blaschko Matthew Monday 4:00-6:00 PM
bleich sara Wednesday 4:00-6:00 PM
Blydenburgh Donald Monday 4:00-6:00 PM
Bradley Sean Monday 2:00-4:00 PM
Brecher Andrea Monday 4:00-6:00 PM
Bulliet Mark Friday 2:00-4:00 PM
Cabral Francine Friday 2:00-4:00 PM
Cahan Benjamin Tuesday 4:00-6:00 PM
Capel Sandra Tuesday 4:00-6:00 PM
Carlson Corinne Friday 2:00-4:00 PM
Carter Peter Thursday 2:00-4:00 PM
casey jessica Tuesday 4:00-6:00 PM
Chacko Manju Monday 4:00-6:00 PM
Chae Kristina Monday 4:00-6:00 PM
Chan Don Monday 4:00-6:00 PM
Chan Sunny Monday 4:00-6:00 PM
Chandler Keisha Tuesday 4:00-6:00 PM
Chang Claire Tuesday 4:00-6:00 PM
Chang Daniel Friday 2:00-4:00 PM
Chang Janney Friday 4:00-6:00 PM
Chang Jennifer Monday 2:00-4:00 PM
CHANG YOUNG Tuesday 4:00-6:00 PM
Chen Cindy Tuesday 4:00-6:00 PM
Chen Frank Monday 4:00-6:00 PM
Chen Jane Wednesday 4:00-6:00 PM
Chen Kimberly Tuesday 4:00-6:00 PM
Chen Laurice Tuesday 4:00-6:00 PM
Chen Philip Monday 4:00-6:00 PM
Chen Tzu-Shao Monday 4:00-6:00 PM
Cheruvelil Roy Friday 2:00-4:00 PM
Chi Jeon Friday 2:00-4:00 PM
Cho Nayon Tuesday 4:00-6:00 PM
Cho Nellie Tuesday 4:00-6:00 PM
Choi Andrew Wednesday 4:00-6:00 PM
Choi Chris C. Monday 4:00-6:00 PM
Choi Chris H. Monday 4:00-6:00 PM
Choi Michael Thursday 2:00-4:00 PM
Choi Yongbai Monday 4:00-6:00 PM
Chopra Akhill Wednesday 4:00-6:00 PM
CHUA En Min Wednesday 4:00-6:00 PM
Chun Jinhuck Monday 4:00-6:00 PM
Chun Phillip Wednesday 4:00-6:00 PM
Cohen Adiel Monday 2:00-4:00 PM
cohen daniel Wednesday 4:00-6:00 PM
Cohen Raphael Monday 2:00-4:00 PM
cokos brie Tuesday 4:00-6:00 PM
cortes vivian Monday 4:00-6:00 PM
Costello-Good Jesse Friday 2:00-4:00 PM
Czechowski Emil Tuesday 4:00-6:00 PM
Dai Peter Monday 4:00-6:00 PM
D'Alberti Tania Monday 2:00-4:00 PM
Danner Alexa Friday 2:00-4:00 PM
Daras Helena Friday 2:00-4:00 PM
DaSalla Charles Wednesday 4:00-6:00 PM
Dau Nhat Friday 2:00-4:00 PM
DeLaite Camille Monday 4:00-6:00 PM
DeSaracho Marisa Wednesday 4:00-6:00 PM
dobkin david Wednesday 4:00-6:00 PM
Dolid Ari Friday 2:00-4:00 PM
Duchatelier Ruth Tuesday 4:00-6:00 PM
Edmondson Murray Wednesday 4:00-6:00 PM
Eng Jordan Wednesday 4:00-6:00 PM
Epstein David Tuesday 4:00-6:00 PM
Ogasawra Naho Monday 4:00-6:00 PM
Shanti Nikunj Wednesday 4:00-6:00 PM
Suh Jai Tuesday 4:00-6:00 PM

Last Updated on 2/6/98
By GChem Webmaster
Email: gchem@chem.columbia.edu